آنچه ما ارائه می دهیم

خدمات قابل ارائه شرکت افرادژ راستین

مشاوره

انتخاب درست در هر زمینه ای نیاز به اطلاعات عمومی و تخصصی در آن زمینه دارد. با مشخص شدن نیازهای مصرف کننده می توان مناسب ترین و بهترین گزینه ها را تعیین نمود که این امر موجب کاهش در هزینه ، زمان و جلوگیری از دوباره کاری ها می گردد و همه این موارد نیاز به اطلاعات صحیح و تخصصی دارد که کارشناسان شرکت افرادژ با سابقه طولانی در این زمینه و دانش و مهارت فنی و تخصصی، مشاوره های رایگان خود را برای مشتریان خود ارائه میدهند.این مشاوره ها در خصوص محل نصب درست و دقیق ، تعداد و شرایط محل اجرا و انطباق محصول با ابنیه ساختمان ، استانداردها و تاییده های لازم جهت اخذ پایان کار را شامل می شود.

سرویس های دوره ای

شرکت افرادژ با در اختیار داشتن کادر مجرب و آموزش دیده، خدمات سرویس های دوره ای هر نوع از سیستم هایی که توسط خود شرکت و یا سایر شرکت های همکار در سطح استان البرز نصب شده و در حال استفاده می باشد را در بالاترین سطح کیفیت ارائه می نماید .

نصب و اجرا

نصب محصول خریداری شده و تست آن ضمن ایجاد رفاه و آسایش برای کاربران باعث افزایش عمر محصول خریداری شده میگردد. بدیهی است، فرایند نصب باید توسط افراد متخصص و آموزش دیده صورت گیرد . شرکت افرا دژ با فراهم نمودن این امکان و آموزش های دوره ای و متناوب برای همکاران نصاب خود در محل کارخانه، سعی بر ایجاد رضایت کاربران دارد.
از جمله مزیت های استفاده از خدمات نصب شرکت افرا دژ شامل موارد ذیل می باشد:
- حفظ گارانتی های ارائه شده توسط سازندگان
- استقرار دائمی پرسنل نصب در محل شرکت به منظور حضور به موقع جهت اعزام و ارائه خدمات

نگهداری و تعمیرات

با توجه به اینکه شرکت افرادژ به عنوان پخش قطعات و محصولات را به فروشگاه ها و مراکز تعمیر در سطح استان در اختیار دارد و همچنین با در اختیار داشتن کادر مجرب و آموزش دیده، امکان ارائه خدمات نگهداری و تعمیرات هر نوع از قطعات و سیستم هایی که توسط خود شرکت و یا سایر شرکت های همکار در سطح استان البرز نصب شده و در حال استفاده می باشد را در بالاترین سطح کیفیت و کمترین هزینه ارائه می نماید.لازم به ذکر است کلیه قطعات تعویضی شامل خدمات گارانتی جدید می گردد.

پشتیبانی و گارانتی

کلیه محصولاتی که توسط شرکت افرادژ ارائه میگردد ازبین بهترین برندهای موجود در بازار که از استانداردها و تاییده های لازم برخوردار بوده و عمدتا ساخت شرکت های معتبر ایرانی و اروپایی می باشد انتخاب شده است و شرکت افرادژ به عنوان نمایندگی رسمی و در برخی موارد نمایندگی انحصاری شرکت های فوق در استان البرز خدمات پشتیبانی و گارانتی را در بالاترین سطح ممکن، همراه با امتیازات خاص در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.