single-img-1
single-img-2
single-img-3

شرکت افرادژ راستین

گروه صنعتی افرادژ با بیش از یک دهه فعالیت در عرصه های مختلف مرتبط با صنعت ساختمان آمادگی دارد در راستای اهداف بلند مدت با بهره گیری از توان اعضای خود، که عمدتا شرکت های متخصص و پویا می باشند و سابقه همکاری های متعدد با سازمان ها و ارگان های دولتی دارند، خدمات تخصصی و مطابق با نیازهای کارفرمایان را در این بخش از صنعت ارائه نمایند.
شرکت افرادژ مفتخر است که ارائه خدمات خود را به سازمان ها و ارگانهایی همچون سازمان برق، اداره گاز، سازمان تامین اجتماعی، سازمان پایانه ها و….ارائه می نماید.

  • خدمات نصب و اجرا
  • خدمات پشتیبانی و تعمیرات
  • خدمات مشاوره و طراحی
  • خدمات بازرگانی و فروش

گواهی نامه ها و مجوزها

با ما بهترین باشید

گروه صنعتی افرادژ با بیش از یک دهه فعالیت در عرصه های مختلف مرتبط با صنعت ساختمان، آمادگی دارد تا با تکیه بر توانمندی مجموعه شرکتهای عضو این گروه، محصولات و خدمات خود را با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز و مناسب ترین قیمت ها، در اختیار متقاضیان قرار دهد.

ساختار این گروه در غالب مجموعه ای از شرکت ها و افراد متخصص به صورت هلدینگ تعریف شده است که شرکت افرا دژ راستین در شرکت های تابعه سهام دار عمده می باشد.

استفاده از برندهای معتبر

افرادژ کلیه قطعات و اجزاء سیستم های خود را از برندهای معتبر انتخاب می نماید، بنابراین پس از اجرا، احتمال خرابی های پی در پی به حداقل می رسد.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

افرادژ تاکید ویژه ای بر پشتیبانی و خدمات پس از فروش خود دارد و مصرف کننده در این خصوص بهترین خدمات را دریافت خواهد کرد.

نمایندگی رسمی

افرادژ نمایندگی رسمی و بعضا انحصاری برندهای معتبر در سطح استان البرز می باشد بنابراین خریدار با اطمینان از اصل بودن قطعات و اجزا، خرید مطمئنی را تجربه می کند.

قیمت مناسب

افرادژ به عنوان پخش کننده قطعات، استراتژی خود را بر فروش بیشتر قرار داده بنابراین سطح قیمتها، در حداقل ممکن می باشد.

تامین کنندگان

شرکت های همکار و تامین کنندگان محصولات