سیستم های حفاظتی و نظارتی به مجموعه از تجهیزات و محصولات گفته می شود که برای ایجاد حفاظت و نظارت برای افراد، اشخاص، اماکن و اموال از دست حوادث و وقایع می باشند، که این حوادث و وقایع ممکن به دست یک انسان صورت گرفته باشد و یا به دلیل نقص در سیستم های مورد استفاده صورت گرفته باشد.

شرکت افرادژ با سال ها تجربه و رزومه های اجرا شده و در دست اجرا در زمینه مشاوره، فروش، نصب و راه اندازی انواع سیستم های نظارت و مانیتورینگ حفاظتی و امنیتی در راستای ایجاد بستر امن و نطارت بر اماکن فعالیت نموده و در این راستا، مهمترین تجهیزاتی که نقش مهمی را در ایجاد امنیت اماکن دارند سیستم های  حفاظتی نظارتی می باشد.برای شرایط مختلف، سیستم های گوناگونی برای محافظت وجود دارند و بسته به آن شرایط از یک یا چندین سیستم برای این حفاظت و نظارت استفاده میشود از جمله این سیستم ها شامل انواع دوربین های مدار بسته ، آیفون های تصویری، سیستم اعلام سرقت، سیستم کنترل تردد می باشد.

مشاوره رایگان،نصب و اجرا،پشتیبانی و تعمیرات،سرویس های دوره ای

سیستم کنترل تردد

سيستم کنترل تردد به معنای مديريت و کنترل تردد يا دستيابی به يک منبع و گرفتن سرويس از آن ميباشد .این کنترل و نظارت می تواند بصورت آنلاین و یا آفلاین صورت پذیرد .همچنين اين سيستم وظيفه اعلام خطر را نيز بر عهده دارد .اعطا يا سلب مجوز دسترسی به منبع سرويس، شامل قفل و يا باز کردن دربها و دنبال کردن مسير ورود و خروج اشخاص می باشد که می تواند داخل يک ساختمان، يک محدوده يا طبقه خاصی از آن يا حتی تعدادی از ساختمانهای وابسته به يک منطقه باشد .همچنين ميتوان از همين سيستم جهت مديريت دسترسی به ساير سرويسهای عمومی نظير خدمات عمومی، کاربردهای مالی و اعتباری، سيستمهای حضور و غياب و يا رستوران استفاده نمود.

سیستم اعلام سرقت

سیستم اعلام سرقت یکی از بخش های مهم سیستم های ایمنی و امنیتی می باشند. سیستم های اعلام سرقت با نام دیگر دزدگیر نیز شناخته می شوند که ورود شئی و یا شخصی به محل مورد نظر را با صدای آژیر و یا تماس تلفن اعلام میکند. امروزه در بازار انواع مختلفی از این نوع سیستم اعلام سرقت وجود دارد که از لحاظ شکل، ساختار و تکنولوژی متفاوت هستند.دزدگیر های اماکن برای کنترل و نظارت بر امنیت اماکن نظامی، منازل، کارخانه ها، انبارها و... استفاده می شوند. این دزدگیر ها مانند دیگر انواع دزدگیر شامل یک حسگر هستند که به محض تشخیص حرکت، ضربه یا... فعال شده و هشدار می دهند. این هشدار می تواند به صورت پخش آژیر و یا تماس با شماره تلفن های تعریف شده باشد.

آیفون های تصویری

آیفونهای تصویری معتبر ساخت داخل ایران و محصولات خارجی معمولا دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند. شرکت افرادژ راستین در قبال کلیه محصولات آیفون های تصویری خود دارای خدمات پس از فروش و گارانتی میباشد.آیفون های تصویری برندهای سیماران، کوماکس و تک نما از محصولات قابل ارائه افرادژ می باشد.

دوربین های مداربسته

نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته همچون آنالوگ ، دیجیتال و یا ترکیبی و همچنین هوشمند سازی این سیستم ها بسته به نیاز مصرف کننده از خدمات قابل ارائه افرادژ راستین می باشد.امکان مشاهده تصاویر از هر نقطه دلخواه و تعریف سطوح مختلف دسترسی طبق استاندارد های امنیتی و مبتنی بر پروتکل های خاص و امن وکد گذاری اطلاعات در زمان انتقال نیز از وظایف ما می باشد تا کار به بهترین نحو ممکن انجام گیرد.طراحی، مشاوره، تامین کالا، نصب و راه اندازی، تعمیرات و سرویس و نگهداری دوربین های مداربسته تخصص ماست.